Sosyal medya bu optik illüzyon testini konuşuyor

Son dönemde sosyal medyada paylaşım rekorları kıran optik illüzyon testleri, bir görenin bir daha bakmasına sebep oluyor.

Optik illüzyonlar sizin hakkınızda çok şey belirleyebilir. Bazıları kişilik özelliklerinizi de ortaya çıkarabilirken, diğerleri sizin nasıl bir insan olduğunuzu gösterebilir.

Şimdi, kendinizle ilgili ayrıntıları öğrenmek için bir arayış içindeyseniz, işte deneyebileceğiniz bir illüzyon. Aşağıdaki resme bakın ve ilk olarak neyi gördüğünüzü düşünün. Önce bir kadın mı yoksa bir erkek mi gördünüz?

ÖNCE KADIN GÖRENLER

Önce kadını gördüyseniz bu, partnerine karşı daha açık olduğunuz anlamına gelebilir. Aşırı hesapçı değilsiniz ve tüm düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif alıyorsunuz.

Ancak, iletişimin herhangi bir ilişkinin temeli olduğuna inanıyorsunuz. Ayrıca, eşiniz aynı derecede iletişimle yanıt vermezse, genellikle hayal kırıklığına uğrarsınız.

Son olarak, uzun vadeli ilişkilere yatırım yapmaya inanıyor ve bu ilişkiler için sıkı çalışmaya isteklisiniz.

ÖNCE ERKEK GÖRENLER

Resimdeki adamı önce gördüyseniz, bu, ilişkilerde daha çekingen olduğunuz anlamına gelebilir. 

Hayat arkadaşınıza her şeyi anlatmayı ve kendinizle ilgili kişisel detayları açıklamadan önce düşünmeyi anlamsız buluyorsunuz. Sık sık ilginizi çeken diğer rastgele şeylerden bahsederek bunu gizlersiniz.

Son olarak savunmasız tarafınızı başkalarına göstermekte zorlanıyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir