Lionel Messi açıkladı! ‘Her şey olması gerektiği gibi olacak’

Fransa Lig 1 devi PSG’nin Arjantinli yıldızı Lionel Messi, kulüp ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Geleceği henüz netlik kazanmayan süperstar, bu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

YILIN EN İYİ FUTBOLCUSU SEÇİLDİ

2022 Dünya Kupası’nı kazanarak koleksiyonundaki tek eksik parçayı da tamamlayan Lionel Messi ‘FIFA Yılın En iyi Futbolcusu’ ödülünün sahibi oldu. Messi bu ödül için Mbappe ve Benzema ile yarışıyordu. Geçen sezon bu ödülü Robert Lewandowski kazanmıştı.

GÖRÜŞMELER YAPILDI

Kariyerine Paris Saint-Germain’de devam eden Lionel Messi’nin sezon sonunda sözleşmesi sona eriyor. Arjantinli yıldızın Fransız ekibinde kalması düşük ihtimal olarak görülürken, babası Jorge Messi ise bazı transfer görüşmeleri yaptı.

BU SEZONKİ PERFORMANSI

Bu sezon Paris Saint Germain ile 34 resmi müsabakada görev alan Arjantinli süperstar, 19 kez rakip fileleri havalandırmayı başardı. Lionel Messi 18 defa da takım arkadaşlarına gol pası verdi.

‘HER ŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ OLACAK’

Arjantinli süper star, katıldığı bir reklam çekiminde geleceğiyle ilgili net bir karar vermediğini söyledi.

Messi yaptığı açıklamada, “Geleceğin bana ne getireceğini bilmiyorum. Bunun hakkında hayal kurmayı ve düşünmeyi sevsem de ne olacağını gerçekten bilmiyorum.” dedi.

Ayrıca, “Her şey olması gerektiği gibi olacak. Yani Tanrı nasıl isterse öyle olacak.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir