Ekrem İmamoğlu’nun Dün Yaşadıkları Üzerine Attığı Tweeti Eleştirenlere Can Bonomo’dan Cevap Geldi!

Ünlü şarkıcı Can Bonomo, dün Ekrem İmamoğlu’nun yaşadığı taşlı saldırı sonrasında ‘Mızıkçılık yok’ diye bir tweet attı ve tweeti sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Bonomo, bugün kendini eleştirenlere sert bir dille cevap verdi?

Birçok ünlü isim gibi şarkıcı Can Bonomo da dün, Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum mitinginde yaşadığı olaya tepki olarak yorumlanan bir tweet paylaştı.

Ama yalnızca “Mızıkçılık yok” yazan tweeti, birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirildi.

Sebebiyse kısaca seçime yalnızca birkaç gün kala, geniş kitleleri etkileme potansiyeli olan ünlü isimlerden daha net ve açık duruşlar beklenmesiydi?

Yüzlerce yorumda, aynı bu yorumda olduğu gibi, eğer bir şey söylemek istiyorsanız düşüncenizi direkt olarak söyleyin isyanı vardı.

Sosyal medyada çığ gibi büyüyen tepkiler üzerine Can Bonomo bugün, önce @dremproed adlı kullanıcının tweetine cevap verdi:

Ardından @uyar_y adlı bir kullanıcı “Zahmet verdik sana da birader özür dileriz açık konuşmanı istediğimiz için” yorumunda bulununca Can Bonomo’dan sert bir tepki geldi:

Bazılarının hala eleştirmeye devam ettiği ve apolitik davrandığını düşündüğü, bazılarınınsa “Herkes her şeyi açık açık söylemek zorunda değil” diyerek koruduğu Can Bonomo ve Ekrem İmamoğlu tepkisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir